Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon durván keményet kakilok...

Nagyon durván keményet kakilok, hatalmas fájdalommal járt, megijedtem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 napja voltam vécén legutóbb, mikor leültem sokat szellentettem eleinte és végül vastagot és keményet kakiltam az előbb, fájt a popsim. Dobtam papírt a vécébe de így is csobbant. Nem nagyon fordult még elő velem ehhez hasonló. Ingerem se volt kakilásra, csak mielőtt elmentem a vécére akkor kezdett a hasam jelezni. (N/19)

2021. nov. 1. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Több rost, több folyadék.
2021. nov. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi nem segit, szekletlazitot irass. Nem hashajto, az allagan segit.
2021. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Orvosnál lehet ilyet iratni?
2021. nov. 1. 21:24
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyél szőlőt, szilvát vagy szilvalekvárt. Még mielőtt gyógyszerhez nyúlnál.
2021. nov. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Első körben az étkezésedre érdemes odafigyelni (ajánlott a nyers vagy párolt zöldség, gyümölcs, teljes kiőrlésű gabona, zabkorpa vagy zabpehely), és igyál sok folyadékot. Ha ez nem segít (várhatóan segíteni fog), akkor elmehetsz a háziorvoshoz, és kérhetsz tőle valamilyen székletlazítót.
2021. nov. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szőlő, szilva, sütőtök, bab és sok folyadék is lágyítja a székletet, rostos ételek.
2021. nov. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sűrűn előfordul ez? Nagyot szoktál általában kakilni? Kicsit több rostban gazdag tápanyaghoz kéne juttatni a szervezeted.
2021. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem szokott előfordulni, ezért is ijedtem meg. Az pedig változó, hogy mekkorát kakilok, de igen, olykor szoktam elég nagyokat is.
2021. nov. 2. 12:01
 9/14 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran jársz nagywcre, lehet pont az a baj,hogy több nap is kimarad
2021. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Általában naponta járok, nagyon max. kétnaponta.
2021. nov. 2. 14:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!