Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 37,8 fokos hőemelkedésem van,...

37,8 fokos hőemelkedésem van, ráz as hideg. Ilyenkor karanténba kell maradni?

Figyelt kérdés

Remeg mindenem, szédülök, hányingerem van most emgmértem 37,8 fokos a hőemelkedésem. Így keltem ma fel meg fáj a torkom.


Ilyenkor kötelező itthon maradni? Vagy mi a teendő?



2021. nov. 13. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, de betegen soha semmi körülmények között nem kell emberek közé menni.
2021. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

kaptam már három oltást csak lehet hogy ez nátha?


Munkahelyemen két kolléga is karanténban van és helyettesitenem kellene őket hétfőn.

2021. nov. 13. 12:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Legalább is nagyanyámék annak idején így mondták...


Nem a kovid miatt, szerintem alap hogy ha beteg az ember ne menjen társaságba.

2021. nov. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Függetlenül attól, hogy covid-e, nem célszerű és nem illik betegen munkába/iskolába menni, ha nincs halaszthatatlan, utólag pótolhatatlan dolgod. Csak kínzod magad, késlelteted a gyógyulást, hatékonyan dolgozni/tanulni úgy se tudsz, csak arra jó, hogy másokat megfertőz.

Szóval felhívod a háziorvosodat, az meg kiír táppénzre. Majd telefonálsz/írsz email-t a főnöködnek, hogy beteg vagy nem tudsz menni. Ha még nem dolgozol és iskolás vagy, akkor ugyan ez, csak nem táppénzes papírt kapsz, hanem simán igazolást. De akkor is illik e-mailben vagy telefonon értesíteni az iskolát(osztályfőnököt) a helyzetről.

2021. nov. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
El kell menni az ugyeletre ... megvizsgalnak es kiderul, hogy mi a baj ... kapsz orvossagot es jo tanacsokkal is elfognak latni ... ha pedig olyan bajod van, akkor majd megmondjak mit kell csinalnod.
2021. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4,5 válaszoló köszönöm!


Nagyon rosszul vagyok! Rosszul érzem magam, elegem van!!! Szenvedek nagyon!!! Szombaton most hova menjek? Ügyeletes orvost hívtam már kétszer mindig foglalt.

2021. nov. 13. 12:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon max vársz hétfőig a dokival, hátha jobban leszel addigra. De ez esetben is a főnököddel jó lenne beszélni, számítson rá, hogy lehet te se leszel.
2021. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és az hogy el van dugulva az orrom meg taknyos az nátha?
2021. nov. 13. 12:59
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Te jó ég, milyen beszari emberek vannak.
2021. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
van vmi influenza is, én is 1 hétig le voltam pukkanva
2021. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!