Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért sírok ha ideges vagyok...

Miért sírok ha ideges vagyok és utána nevetek? Ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval elég gyakran megtörténik, hogy már fel tudnék robbanni a dühtől és már elegem van, és annyira ideges vagyok hogy elkezdek sírni, majd mikor elkezdek még rosszabb dolgokra gondolni, és már szinte szétrobban az agyam az idegességtől és hirtelen elkezdek nevetni csak úgy a sírás közepén mert az valahogy megnyugtat. Amikor ismerősök közelébe csinálom ezt azt mondják, hogy teljesen dilis vagyok. Amikor valami sokk vagy traumatizáló dolog történik velem, akkor is elkezdek nevetni kínomban vagy nem is tudom. Ez normális?

2021. dec. 4. 03:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Így vezeted le a stresszt. Más meg örjöng, eszik vagy elmegy futni. Neked ez jutott.

Én a szex utáni túltöltöttséget szoktam nevetéssel kompenzálni.

2021. dec. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!