Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi idő közönként érdemes...

Mennyi idő közönként érdemes munkahelyet valtani (Burnout-szindróma, oltás)?

Figyelt kérdés
A kiégés érdekében kérdem. Egy ideje már furán érzem magam. Hat éve dolgozom a jelenlegi munkahelyem Van esetleg köze az oltásnak ehez? Az mostanában vettem fell azota olyan mintha a nappalok és ejszakák aktiv időszakai kezdenének helyet cserélni.

2021. dec. 4. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ilyen! Mért lenne mindenki számára egységes, minden körülményt megkerülő évszám? Ha furán érzed magad a munkahelyeden, beszéld át valakivel vagy menj coach-hoz. Az oltás nem okoz bioritmus felborulást.
2021. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
2-3 évnél tovább ugyanabban a pozícióban nem érdemes dolgozni. De ha magasabb pozícióba is kerülsz 5 év max egy helyen.
2021. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Én már 25 éve ugyanott dolgozom. Eszem ágában sincs mindent újra kiépíteni, kitapasztalni, újra ismerősöket gyűjtögetni, az utazást újra megszervezni, fizetésért alkudozni, továbbképzésekre járni miegymás. Mi a jó ebben mégis?
2021. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Ez egyén és munkafüggő. Van aki évente vált, és ez jó neki. Van, aki 40 évet lenyom egy helyen. És a kettő között végtelen átmenet lehetséges.
2021. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

3

Vannak olyanok akik nem nincstelen minimálbéresként akarnak nyugdíjba menni. Tudomhibetetlen de sok embert érdekelaz hogy haladjon valamerre a karrierje meg nem ugyanazt akarja 45 évig csinálni.

2021. dec. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5
2021. dec. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5.

Ki kell ábrándítsalak, messze nem minimálbért keresek. És egyébként sem az anyagiak körül forog a kérdés, a kiégésről van szó.

2021. dec. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magamon azt érzem, hogy nagyon max 4 év. Én sajnos tovább húztam, bár felmondtam volna egy éve. Bár lehetnek olyan jó helyek, ahol érdemes maradni.
2021. dec. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!