Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon erős gyomorsavra...

Nagyon erős gyomorsavra milyen gyógyszert?

Figyelt kérdés
Hetek, hónapok óta küzdök nagyon erős gyomorsavval, ami hol jobb, hol rosszabb. Ebben a covid helyzetben nem szívesen mennék orvoshoz. Próbáltam a Renniet, ami ma már nem igazán hat, illetve almaecetes gyümölcszselét, ami az első pár héten segített, azóta nem. Milyen vény nélküli gyógyszert tudnátok ajánlani, ami tényleg működik?
2021. dec. 6. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Pantoprazole tartalmúból 20 millist adnak vény nélkül is.
2021. dec. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 40 mg-os Controloc tablettát kaptam annak idején, de a 20 mg-os Controloc control tabletta recept nélkül is kapható, ezen kívül nekem sokat segített egy Perídot vízivó kúra, amikor már nem szedtem a gyógyszert, azóta is ezt iszom ha előjön erősebben a savam és mindig segít. Diéta is fontos, semmi édesség, ha cigizel most az sem jó, savas ételek és csípős, zsíros fűszeres ételek elhagyása, sok-sok víz!
2021. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!