Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alváskor egy mellkasból...

Alváskor egy mellkasból induló zsibbadós/rázás érzet kelt fel, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Pontosan nem tudom leírni, de egy kis ideje mikor elaludnék, legfőképp amikor ki vagyok merülve, egy mellkasból induló ilyen rázó, zsibbadó érzés ami a gyomromba hat ki megy végig rajtam, és meg is rándulok. Ilyenkor úgy érzem mintha a szívverésem felgyorsulna, de közben amikor ellenőrzöm, semmi rendellenességet nem tapasztalok.

Pánikbetegség lenne?

Korábban nem volt ilyenem, tudom hogy nem köthető össze, de miután megkaptam a második oltásom, azután kezdődött ez. Bár a kettőnek vajmi kevés eséllyel lehet köze egymáshoz. Mindenesetre már igy ideje zavar, és ilyenkor egy halál félelem érzés jön rám. Édesapám korábban pánikbeteg volt. Egyszer voltam ezzel a panasszal kardiológiai vizsgálaton, ott azt mondták semmi bajom. Kezd idegesíteni, és nem tudom mi ez.


21F



2021. dec. 17. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Doki
2021. dec. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%
Hogy a fenébe ne függhetne össze az oltással? Utána kezdődött, és szerinted nem függ össze? Érdekesen gondolkodsz.
2021. dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!