Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetel Magyarországon...

Szerintetel Magyarországon hányadik oltásig fogunk elmenni?

Figyelt kérdés
Negyedik, ötödik, hatodik stb. Mikor, hánynál lesz vége?

2021. dec. 19. 18:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Én alapvetően kicsit pesszimista vagyok, szóval valószínűleg ez szól belőlem, de szerintem soha nem lesz már vége, ez maradni fog, évente 1 vagy 2 oltás lesz.
2021. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Amíg ebben nagy üzletet látnak,addig oltások is lesznek.

Nálunk nem az emberi élet a fontos .

2021. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Megsúgom hogy nem lenne 3. 4. szuri ha nem lett volna ennyi fosos magyar ebben az országban, miattuk áll a bál, mondom ezt úgy hogy nekem az elején sem jutott eszembe hogy beadassak magamnak valami összehány szart, amit oltásnak hívnak. De vannak nálam okosabbak azok kérjék nyugodtan az én adagomat is.
2021. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, Magyarországon mennyi fog kelleni. Itt (külföld) január 17-töl a munkahelyeken a 3. lesz kötelezö.
2021. dec. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Mivel ez nem az egészségvédelemről szól, addig lesz oltás, míg az emberek fel nem lázadnak ellene.
2021. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

A FideSS olyan módon kényszeriti ki az oltásokat,oltakozol vagy kírugnak az állásodból.Természetesen ezt is munka adókra háritja át..Lásd,tanárok esete.

Dönteni kell,családom eltartása,vagy az oltás .

2021. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Valahanyadik oltás után be fogják jelenteni, hogy leállunk a számolással mert innentől a normális élethez rendszeres oltás kell amit nem kell számolgatni. Fél év vagy 3 hónap után (erről még vitáznak) frissítünk mint a windows különben mind meghalunk/megöljük az embertársainkat oltatlanul. Az immunrendszert konteónak bélyegzik és fact check-örök fogják cáfolni a létezését.
2021. dec. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Amennyit a gyógyszerlobbi betervezett
2021. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

4-es

Hol?

2021. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha egy üzlet beindul, azt nem hagyják abba az elején.
2021. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!