Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudsz-e, olyan házi módszert,...

Tudsz-e, olyan házi módszert, inzulin, gyógyszer nélkül, ami segít a magas vérnyomásban?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Insulint a diabetesesek /cukorbeteg/ kapnak! Vérnyomásra a csalántea hatásos vagy fagyöngy,patikában segít a gyógyszerész,csak előbb tudnod kéne mi a bajod!
2010. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fokhagyma; reszelt citromhéj leforrázva "teának".
2010. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire súlyos a baj. Inzulint nem vérnyomásra, hanem cukorra kapnak az emberek. Én alapvetően inkább alacsony vérnyomásos vagyok, tegnap viszont nagyon felszökött, nekem segített a fokhagymás kenyér vacsorára, de ha valakinek rendszeresen nagyobb gondja van ezzel, annak ennyi nem hiszem, hogy elég.
2010. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hosszú távon: sport, valamint a koffeintartalmú italok teljes mellőzése.

Azonnal hat: ilyen szerintem nincs, csak gyógyszer.

2010. szept. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én azért írtam, hogy nem vagyok gyógyszer szedő,és inzulinos sem ,mert az mellett más módszert alkalmazni ,csak orvosi jóvá hagyás kell,köszönöm nektek a válaszaitokat, üdv
2010. szept. 7. 15:08
 6/15 anonim ***** válasza:

én nagyon gyenge gyógyszert szedek... betaloc zok


17/f

2010. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
go orvos v. gyógyszerész! Ilyen kérdést nem itt kellene feltenni ép eszű embereknek.
2010. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
GO orvosnak szánom !,Tisztelt go orvos ,miért nem írja ki a nevét ön ? ,Hogy tudjonak önnek éppebb eszű emberek válaszolni ,hog mondhat valakire ismeretség nélkül,ilyet, hogy ezt a kérdést épp eszű emberek nem írják ki ,itt ezen az oldalon,mindenki tanul a másik embertől, kérdések és válaszok által is, tudom ,hogy sérti önt mint orvost ,de higgye el gyógyszer nélkül is lehet egészségesen élni !üdv Zsóka
2010. szept. 8. 11:41
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,minden olyan kedves embernek aki segít másokon is ,megfelelő módszert találni házilag bevált jó módszerrel ,én is tudom ,hogy a magasvérnyomás nem játék, de gyöngébb gyógyszert, kilehet egészíteni esetleg más módszerrel is,mégegyszer köszönöm aki nem támadni akar hanem segíteni,üdv Zsóka
2010. szept. 8. 11:46
 10/15 anonim ***** válasza:

Szép napot! Én évekig gyógyszer szedtem magas vérnyomás miatt, de csak szinten tartotta a problémámat nem oldotta meg. Amikor nem szedtem akkor ismét magas volt. Gyógyszerész javasolta a fagyöngyöt, lehet kapni fagyöngycseppet, és teát vagy tablettát is, én a teát választottam, nem forralt vízzel kell készíteni csak sima hideg vízzel, negyed liter vízhez egy teáskanál teafű kell, éjjelre állni hagyni és másnap meginni, őszintén mondom csodaszer:) a vérnyomásom azóta teljesen normális, már nincs szükségem gyógyszerre sem.

Bea

2010. szept. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!