Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen (gyógy)szerek vannak,...

Milyen (gyógy)szerek vannak, amik kellemesen kiütnek?

Figyelt kérdés
Talán nem is nyugtató kéne nekem, hanem valami, amitől nem fogok a bántalmaimra gondolni. Most hazajöttem a családhoz karácsonyra, és 6-8 Fronyóval tudtam asztalhoz ülni hozzájuk (okkal). Nem csinálhatom ezt mindig. Még ha csak alkalmi is (tehát a mindennapokban nagyon nincs ilyenre szükségem).. Vagy nem is tudom mi kéne, mert mindenképpen el akarom kerülni, hogy a háziorvostól visszakereshető legyen, hogy mit tudom én, Rivotrilt/Xanaxot kértem szorongásra.

2021. dec. 25. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Hát. Èn most erre a cèlra a kratomot kezdtem el hasznalni.


Elkezdtem jarni terapiara de addig stresszhekyzetekkor a kratom egy isten. Ugy leszedal hogy kozben meg is euforikus erzest ad es energikus vagyok tole. Mondjuk ezzel is ovatosan kell banni

2021. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Garatulálok!
2021. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Mák tea tesó kicsap mint a szart 🤣🎄
2021. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Inkább a mérgező környezetet kerüld el, csak ártasz magadnak, ha bogyókkal tömöd magad. Még akkor is, ha alkalmilag. Ráadásul 6-8 nyugtató az rengeteg! Ha nagyon el akarsz lazulni, inkább igyál meg egy-két pohár bort, vagy koktélt, bár az alkohollal sem árt vigyázni!
2021. dec. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Iszok is rendesen, csak az nem lehet mindig nálam. De néha van hogy gyógyszerre is ráiszok
2021. dec. 26. 11:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Méginkább gratulálok!
2021. dec. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszike:D így tartom egyben magamat! Mindenki tudja, érzi, hogy mi, mennyi a jó saját magának.
2021. dec. 26. 23:45
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Ezt nevezik onamitasnak igen. Csak magadnak hazudsz ezzel.
2021. dec. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A 6-8szemet hány mg-osbol szeded?
2021. dec. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ashwaganda gyökér. Nem hittem benne,aztán felér egy 0.5 xanaxxal. Annyi hogy csak 2-3 órát hat
2021. dec. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!