Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet összefüggés szédülés és...

Lehet összefüggés szédülés és szorongás között?

Figyelt kérdés

Eléggé sokat jár az agyam, szorongok, stresszelek. A munkahelyemen állandóan szédülök, sokszor fel állok leülök hirtelen, főleg olyankor. Tavaly kezdődött, aztán jött a decemberi leállás, érdekes módon abban a két hétben míg otthon voltam egyszer sem szédültem.

Most hétfő óta mióta visszajöttünk dolgozni ismét előjött.. mitől van már ez?

Vérnyomásom amúgy az előbb mértem, jó volt, igaz szedek rá fél szem csökkentőt mert ingadozó nekem, de mindig jót mérek és szerintem nem amiatt szédülök



2022. jan. 5. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést akár én is írhattam volna. Annyi, hogy én biztos voltam benne, hogy a stressz miatt van. Ugyanígy, év végi leállás, pihenés, egyszer sem szédültem, amióta újra kell dolgoznom, ami mostanában nagyon stresszes, azóta újra szédülök.
2022. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a szorongás bármilyen szervi tünetet képes okozni.
2022. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Beszarás ez már de komolyan. Próbálkozok mindennel de úgylátszik hiába. Ilyen nyugtatókat xanax frontin stb kizárt hogy szedjek. Viszont a valeriana meg stb nekem nem használ. Van valami tippetek?
2022. jan. 5. 13:50
 4/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekem jelenleg csak a rendszeres sportolás az, ami segít kicsit ezen.
2022. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, valamennyit segít tényleg a sok sport, koffein elhagyása, citromfű tea, meditáció, de sajnos csodát ezek se tudnak tenni, ha nagyobb fokú a szorongás.
2022. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sport az megvan. Kávéból napi kettőt iszok csak.. de hát nem igazán van javulás
2022. jan. 5. 14:48
 7/10 anonim ***** válasza:
2 kávé az már lehet sok, bár gondolom mindenkinek más a szervezete, én speciel érzem, ha egy nap kettőt iszok, a második után idegesebb leszek. Ha erősebb a szorongás, már pedig neked is már fizikai tüneteid vannak akkor több mindenre kell figyelned, ha nem akarsz gyógyszerezni. Csak a sport lehet kevés lesz.
2022. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Csodát valóban nem tesz sajnos a sport, én járok mellette pszichológushoz is. Lassacskán haladunk...
2022. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretsz a jelenlegi munkahelyeden lenni ezekszerint.

Ha nem váltasz,ez csak rosszabb lesz sajnos.

Nagyon sokan stresszelnek,szoronganak mostanában..sajnos ilyen lett az életünk.

Keress valami hobbit,ami foglalkoztat.

2022. jan. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem a munka miatt szorongok főként.

Csak itt több időm van gondolkodni és hát több a szorongás

2022. jan. 6. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!