Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit kéne tennem, hogy jobban...

Mit kéne tennem, hogy jobban legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából minden 1 hónapja kezdődött, mikor is rám jött egy pánikroham és azt éreztem, hogy elájulok és nagyon fájt a fejem és gyorsan vert a szívem, reszkettem.

Elmentünk azóta orvoshoz és csináltak egy 24 órás EKG-t, szívultrahangot és vérvételt is.

Minden rendben van azt mondták, de azóta sem múlt el.

Azon pánikolok mindennap, hogy előjön és szarul leszek, halálfélelmem van és van, hogy alig tudok aludni.

A tarkom környékén szokott fájni a fejem nagyon, de a vérnyomásom rendben van és a mellkasom szokott néha szúrni, néha meg ilyen égő érzés.

Nagyon félek és úgy érzem nem fogok tudni normális életet élni.

18/f



2022. jan. 6. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
88%

Pszichés a dolog, nekem is megmondták hogy semmi baj, fejben dől el. És ez annyira hatott a tudatalattimra, hogy elmúltak a rohamok, érzések. Sajnálom ha te nem így vagy vele.

De nem tudom milyen komoly választ lehetne itt adni azon kívül, hogy fordulj orvoshoz.

Edz, egyél, aludj normálisan. A stresszes dolgokon az életedben pedig próbálj változtatni, vagy próbáld meg nyugodtabban megélni azt amit épp meg kell tapasztalnod...

2022. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!