Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap nagyon sokat fájt a...

Peter700 kérdése:

Tegnap nagyon sokat fájt a hasam a jobb oldalt evés előtt és után is. Most és hajnalban is éreztem egy kicsit. Tegnap nem ettem semmiből se sokat, azelőtt délután viszont rengeteget és összevissza mindent. Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Tegnap főtt krumplit, banánt, és borsós-sárgarépás rizst ettem, tegnapelőtt délután egy csomó tésztát hidegen, és egy nagy kenyeret. Akkor nagyon felpuffadt és fájt is sokáig. Tegnap viszont alig ettem, és mégis éreztem gyakran. Mitől lehet ez, és mit tegyek, hogy elmúljon?

2022. jan. 9. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Vizsgálat után lesz diagnózis, arra gyógymód. Lövöldözhetünk vaktába, csak fölösleges, max többet árt mint használ.
2022. jan. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2022. jan. 9. 08:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Mielőbb vizsgáltasd ki magad!
2022. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!