Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hányinger ellen milyen gyógysz...

Hányinger ellen milyen gyógyszer, készítményt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Néha, amikor szorongok, stresszelek, hányingerem van és van, hogy elkezdek öklendezni, aztán meg amiatt aggódok, nehogy hányjak, elég kellemetlen. Erre keresnék valamit.

2022. jan. 12. 10:38
 1/4 anonim válasza:
B6 vitamint, pár száz forint, vény nélkül kapható. A Béres B6 20 mg-ot tartalmaz tablettánként, napi 1 szem elég.
2022. jan. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bármely magnéziumos B6 is megfelelő. A magnézium támogatja az idegrendszert, főleg szorongás, és stressz ellen ajánlott.


Ha konkrét termék kellene, én ezt szedem:


[link]


Nekem ez a legjobb.

2022. jan. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom! Ami ideig oraig segit, ha jeges kolat iszom. De ami a legtobbet segitett, hogy nem tettem ellene semmit. Ugy ertem, hogy mikor oklendezem, akkor 2-3 perc, a gyomrom nagyon durvan osszeszorul de 10 percen belul mar jol vagyok. Hiaba probaltam barmit bevenni, a deadalont 2x bevettem, ketszer visszajott 5 percen belul.
2022. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem a magne B6-ot.
2022. jan. 12. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!