Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvászavar (elalvási nehézség)...

Alvászavar (elalvási nehézség) esetén milyen gyógyhatású készítményt tudnátоk ajánlani? Nеktek melyik vált be?

Figyelt kérdés

Napok óta alig tudok aludni, tegnapelőtt éjszaka semmit nem aludtam, tegnap éjszaka meg végül reggel 8 körül tudtam elaludni, és kb 2-3 órát aludtam.

Amúgy napközben semmi problémám nincs, tök frissnek érzem magam.



2022. jan. 12. 21:24
A kérdező szavazást indított:
Valeriana relax/max
Melatonin
Sedacur forte
Magne B6 álom
Citromfű tea
Egyéb, kommentben megírom
2 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál szavazni, mindet kipróbáltam, egyik sem ért semmit mind csak pénzlehúzás. ( éve egy komoly betegséggel kezdődött a nem alvásom) Lassan belenyugszom hogy ez van.
2022. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kieg: 5 éve
2022. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Hmm.. elfáradsz? Van olyan tevékenységed, amiben fizikailag kifáradsz?
2022. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 nem tudom kinek céloztad a választ, én az előző válaszadó vagyok. Fizikailag: gépjármű javító műhely vezetője és egyben dolgozója is vagyok, 2-300 mázsás mezőgazdasági járműveket javítunk, vannak 1-2 kilónál nehezebb alkatrészek is.Naponta körbebiciklizem kisvárosomat. Saját testsúlyos edzéseket csinálok naponta. Ja, és 61 éves vagyok. ennek ellenére az alvás elég nehézkes.
2022. jan. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek szántam. Mert nekem segített az, amikor fizikai munkára váltottam, plusz mellette elég komoly tanulmányokat folytattam, így mentálisan és fizikailag is kidőltem. De nagyon sajnálom, ha nektek ez nem válik be.
2022. jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Bocsi a késői válaszért...egyetemista vagyok, folyamatosan vizsgáim vannak, rengeteg kell tanulnom, így agyilag teljesen lefárasztom magam. Fizikailag viszont nem igazán.

2022. jan. 15. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!