Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet azzal kezdeni, hogy...

Mit lehet azzal kezdeni, hogy délelőtt nem vagyok aktív?

Figyelt kérdés
Általában 9kor alszom el, 6-7-kor kelek, és ennek ellenére használhatatlan vagyok egész délelőtt. Szédülök, sokszor hányingerem is van, nem tudok koncentrálni, próbáltam a reggeli sportot, de 5 méter séta után le kell üljek, mert úgy elfáradok, mintha maratont futottam volna. Aztán délben ebedelek, és 2-3 körül kezdek produktív lenni. 5kor megyek edzeni (futok és kondizok), viszont ez már jól megy, tele vagyok energiával. 7kor kezdek tanulni, és igazán csak ilyenkor kerülök fizikailag és mentálisan is flowba, túl vagyok pörögve, megy a tanulás, mozoghatnékom van, kirobbanok az energiától, dee mennem kell aludni, hogy 6kor keljek. Így a napom fele megy a kukába. Mit lehet kezdeni azzal, hogy jól menjenek a reggelek? Tényleg van olyan, hogy valaki morning person, valaki meg nem?

2022. jan. 14. 12:39
 1/5 A kérdező kommentje:
22/L, egyetem mellett dolgozom
2022. jan. 14. 12:39
 2/5 anonim válasza:

Egyetem mellett dolgozol, kondizol és még futsz is. Sokan irigyelnének szerintem az "alacsony" energiaszinted miatt. :D

Amúgy lehet, hogy reggel kevés kalóriát viszel be és ezért vagy fáradtabb délelőtt. Meg ilyenkor, a téli hónapokban szerintem érdemes D vitamint szedni.

2022. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó de az egyetemre nem járok be mert vizsgaidőszak, a munka home office, egesz nap itthon vagyok, csak a kondira megyek ki, illetve sokat sétálok.
2022. jan. 14. 13:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha úgyis kuka a délelőtt és nem is feltétlen van teendőd, akkor ne kelj 6kor. Kelj 8kor és feküdj 10-11 felé. Úgyis akkor vagy aktív, akkor tulajdonképpen miért is ne.

Nyilván dolgoznod kell vag yórád van reggel, akkor ez nem megoldható.


Egyébként mit, mennyit és mikor reggelizel?

Így, hogy az ebédet kiemelted az írásodban, eléggé úgy tűnik mintha tulajdonképpen arról lenne szó, hogy a szervezeted megkapta az üzemanyagot és elkezd működni:D

2022. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aludj délig. Mi a francnak 6-kor felkelni, persze, hogy mosott rongy vagy délelőtt?
2022. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!