Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Covidos vagyok, vélhetően a...

Covidos vagyok, vélhetően a sok fekvestol nagyon faj fekve a derekam. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 26. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Általános gimnasztikával, a hát és gerinckörűli izmok erősítésével biztos mérsékelhető. Előre hátra hajlongás feszítés, csipőfordítás. Rengeteg gyakorlatféle van állva, vagy fekve. Kb bámilyen mozdulat jó, ahol érezni, hogy terhelődik, mozog a gerinc a hát.
2022. jan. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben és esetleg keményebb matrac jobb neki? Azt olvastam
2022. jan. 27. 00:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon fájt. Puha matracom van. Miután megfordítottam, másnapra elmúlt a derék- és hátfájásom. Persze az is lehet, hogy nem amiatt múlt el, a fene tudja.
2022. jan. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amennyit tudsz, feküdj hason, vagy oldalt. Gondolom, a tv-ben is láttad már.
2022. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Paczalos István ***** válasza:
100%
Egy kórteremben feküdtem tavasszal egy 6 hét kómából ébredő COVID-os sráccal. Neki az első napokban az volt a feladata, hogy a lábfejét kellett mozgatni, le, és fel. mikor ez ment, térd felhúzás, úgy, hogy a talpa az ágyon maradt. Mikor ez is ment. akkor jött az, hogy felülhetett. Aztán 2-3 lépés járókerettel, 1 hét múlva úgy, hogy mellette mentem, becsellengtük az egész Bel osztályt, folyosókat, mindent. Irtóztató akaratereje volt a srácnak. Annyit mondtak neki, mikor én már eljöttem, hogy nég egy hét, és hazaengedik, Az volt a lényeg, hogy keljen ki az ágyból, és mozogjon egy kicsit. Ő meg is tett mindent, hogy mozogjon, nem hagyta el magát.
2022. jan. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!