Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni, ha nem tudok...

Mit lehet tenni, ha nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
Sokszor nincs időm rá, kimerült vagyok és gyenge. Úgy érzem, már vagy 3 hete, hogy meg fogok betegedni, de sosem jutok el addig. Akivel alszom - (apukám) - nagyon durván horkol és semmi esélyem máshol aludni. Nincsenek tekintettel rám és nem érdekel senkit, ha szarul vagyok. Lehet, hogy csúnyán hangzik. Apukám azt szokta mondani, hogy csak egy megtűrt személy vagyok(és kb tskarodjak dolgozni és költözzek albérletbe) . Hiába mondom, hogy rossz ez így nekem ,azt mondják, hogy ne panaszkodjak, ne bújjak ki a munkák alól és ne így hívjam fel magamra a figyelmet. Napközben alig tudok bármit csinálni és koncentrálni, alig állok a lábamon, pár hete rendszeresen szédülök és gyengének érzem magam. Próbáltam párszor valamelyik barátomnál aludni, de egy nap nem elég már, folyamatosan menni kell előre és megbetegedni sincs időm. Úgy érzem, hogy egyszer csak el fogok ájulni, vagy összeesek este az utcán... Legalábbis valami nagyon rossz fog történni... Mit lehet ilyenkor tenni, ha nincs pénzem albira? És nem tudom annyira bedugaszolni a fülem, hogy ne halljam a horkolást? Kezdek kicsit becsavarodni és a depressziómnak sem tesz ez különösképoen jót

2022. jan. 29. 01:54
 1/3 metaxxa ***** válasza:
Azért ez elég durva. Kérdés van-e egészségbiztosításod, mert lehet háziorvosnál felíratni altatót, de kérdés, hogy tényleg munkaképes korú vagy-e. Ha diák vagy az szívás. Az albérlet ára az függ attól is, hogy hol van. Lehet, hogy érdemes lenne olcsóbb városba költözni, esetleg munkát is ott keresni, lehet, hogy kevesebb a pénz, de az albérlet is olcsóbb lehet. De ha ennyire súlyos a depressziód, akkor akár kérhetsz kórházi beutalást is, aztán legfeljebb jól kialszod magat :)
2022. jan. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hány éves vagy. Ha nagykorú és nem jársz iskolába, akkor dolgozol-e vagy csak a nyakukon élsz? Lehet, hogy igaza van apukádnak, és csak egy ingyenélő, naplopó vagy. De ha még iskolába jársz, és rendesen tanulsz, nem bukdácsolsz az iskolában, akkor viszont az egyetem elvégzéséig támogatniuk kellene.
2022. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem tudok
2022. febr. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!