Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudok aludni mióta hirtele...

Nem tudok aludni mióta hirtelen elvesztettem két szerettem. Nagyon sokáig fenn vagyok és csak forgolódom, az alvásom sem pihentető, általában többször fel is riadok. Biztos hogy összefügg mert korábban jó alvó voltam. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Próbáltam a természetes nyugtatókat is, meg Frontint is. Próbáltam olvasni elalvás előtt, régen azt is szerettem, de már nem tudok koncentrálni rá, nem köt le. Próbáltam hogy sokat legyek a levegőn és lefárasszam magam.

Egyedül a Frontintól volt némi javulás, ugyanolyan nehezen aludtam el, de jobb volt az alvásom minősége. Mert egyébként sokszor fáradtan kelek, mint aki nem is aludt. De ez már régebb óta megvan, mióta nem vagyok már gyerek, sokkal kevesebb az energiám.



2022. febr. 6. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:
23%
Miben haltak meg a szeretteid?
2022. febr. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%

Sok séta, temetőlátogatás, képeik, leveleik nézegetése, emlékezés, közös helyek és emlékek, sírás segíthet.

Add meg a gyásznak az időt, amíg majd el tudod fogadni, hogy nincsenek már itt, de a gondolataidban, a lelkedben veled maradnak.

2022. febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!