Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elég rosszul érzem magam.Indok...

Elég rosszul érzem magam.Indokolatlanul.Ez kihat az emberi kapcsolataimra,nincs egy barátom sem.Már 40 éves vagyok.Most lett egy lakásom, fizethetem a hitelt. Kilátástalan az életem. A munkám szar, nincs semmi örömöm az életben. Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés

2022. febr. 13. 21:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%

Én 24 éves vagyok és amiket már átéltem na az semmi a problémáidhoz képest.

18 évese koroma óta depressziós vagyok, azóta gyógyszereket szedek. Öngyilkossági kísérletem is volt meg akartam fojtani magam egy kötéllel és amikor már majdnem elvesztettem az eszméletemet akkor valahogy ki tudtam szabadulni belőle.


Egyetemről kirúgtak illetlen viselkedés miatt, most a munkahelyem megszűnt a covid miatt, aztán másik egyetemre járok most és nem tetszik.


Barátaim állandóan veszekednek velem, szerelmem fél éve elhagyott. A covidot éppenhogy túléltem otthon három hétig feküdtem. Állandó anyagi nehézségek és egészségügyi problémák (poszt-covid), ájulási rohamok idegességtől.

2022. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Nő vagy?
2022. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
Üdv a klubban! :)
2022. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
nem nő. A nő másképp sajnáltatja magát. Ez a pasi szerintem a lakással akar dicsekedni:)
2022. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

4*


Lehet hogy nembináris. Amúgy meg mi a francért dicsekedne a lakásával ha tele van hitellel?

2022. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
azért jó, hogy nem vagyok egyedül! de ti normálisnak érzitek magatokat?
2022. febr. 13. 21:37
 7/16 A kérdező kommentje:
ne vesszetek össze. tényleg nem dicsekedni akarok vele. Egy lepusztult lakás...
2022. febr. 13. 21:38
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Minek vettél egy lepusztult lakást, ha amúgy sem érzed jól magad?
2022. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

8*


Gondolom jobb egy lepusztult lakásban lakni mint a híd alatt. Téged se az eszedért szeretnek de mindegy!


Amúgy kedves kérdező első válaszoló vagyok! Igen nem vagy egyedül, ebben a trágya országban Orbán miatt sok millióan szenvedünk nagyon. Legalább ezt tudjad az én példámból is hogy mindig van kiút, és soha- de soha ne legyél öngyilkos még ha nem találsz más kiutat.


Én három éve ahogy írtam meg akartam fojtani magam a kötéllel. Sose felejtem el majdnem meghaltam. Azóta amúgy akkorát változott az életem. Történnek velem rossz dolgok, mert sok a rossz ember és stb stb de azóta becsülöm az életemet!!!


Egyébként ha te nem becsülöd magad és hogy van munkád, lakásod stb akkor veszett fejsze nyele az ügyed!

2022. febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
igen, vhol kell hol lakni :( igen már nagyon sokszor megfordult a fejemben, hogy öngyilkos leszek, úgy sem hiányoznék senkinek.olyan jo lenne vmit jot várni, de nem köt le semmi
2022. febr. 13. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!