Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más nem érzi magát mostanában...

Más nem érzi magát mostanában nagyon fáradtnak?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben magamtól felkeltem 6-kor és reggel, délelőtt, miután már felkeltem, elkészültem, viszonylag frissnek éreztem magam.

Tegnap óta van ez. Az óraátállítás miatt már nem 6-kor kelek, ma például negyed 8-kor ébredtem fel és olyan vagyok, mint a mosott kaki. Pedig fél 11-kor feküdtem le és jól aludtam. De mégis iszonyú fáradtnak érzem magam meg olyan nyomott a fejem. Pedig front sincs ma.



2022. márc. 28. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

De igen. kb 1-2 hete teljesen indokolatlanul iszonyú fáradt vagyok.

Nem tudom mi az oka.

Pedig vitamint is szedek, alszom is rendesen.

De sokszor fáradtabban kelek mint amikor elaludtam.

2022. márc. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már nem mostanában, hanem mióta covidos voltam 2020 szeptemberében. Azóta folyamatosan fáradt vagyok, rosszabb lett a koncentrációs képességem, illetve nagyon sokmindent elfelejtek.
2022. márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem voltam covidos sem, nem szedek semmilyen gyógyszert aminek ez lehetne a mellékhatása. Vitaminokat én is szoktam szedni. Jelen pillanatban úgy érzem magam, mint aki napokon keresztül keményen dolgozott volna, pedig egyáltalán nem ez volt, itthon voltam, nem erőltettem meg magam, éjszaka is mélyen aludtam kicsit több mint 8 órát.
2022. márc. 28. 10:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Egyrészt az óraátállítás is beteget, vagy tavaszi fáradtság
2022. márc. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
*betehet
2022. márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2022. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!