Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet emiatt érzem magam...

Lehet emiatt érzem magam zombinak ma?🧟‍♀️

Figyelt kérdés
Múlt héten egész héten voltak programajim, szinte egy olyan napom nem volt, hogy itthon lustálkodhattam volna. Tegnap lett volna de sajnos nem úgy alakult. Eddig reggel 8-9 fele szoktam kelni de ma dél előtt keltem pár perccel, nagyon rég aludtam ilyen sokáig. És úgy keltem hogy mindenem fájt pedig nem mozogtam olyan megerőltetően. Csak nem szoktam hozzá hogy mindig van feladatom de úgy, hogy 1 nap pihenő se maradt. Intéztem orvosokat, mentem vizsgálatokra, segítettem rokonnak szóval ilyenket csinátlam, mert most igaz nem dolgozok de mintha ledolgoztam egy hetet. Ma akartam menni boltba de annyira nincs erőm hogy talán holnap mennék..kisöpörni a szobámat sincs erőm, pedig ez csak fél óra szokott lenni.

2022. márc. 28. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Miért mentél vizsgálatokra és orvosokhoz?Csak van valami bajod,azért érzed igy magadat.
2022. márc. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Nekem az óraállítás is betett.

Pl suli miatt ráérek 10kor kellni, ez be is rögződött. Viszont a mostani 10 óra az az eddigi 9óra. Viszont 1 órával később alszok, mert arra vagyok ráállva. Pl alszok 01-kor (hajnal) és kelek 10kor. De most 02 előtt nem tudok elaludni és az eddigi szerint 9kor kelek, ami most ugye 10. Szóval egy órával kevesebbet alszok. Meg már a rem fázisom is máshova esik. Szóval kellemetlenebb az ébredés iw.

2022. márc. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.Azt hittem de a vizsgálat jó volt, kis eltérés volt de a orvos mondta, nincs probléma.

2.Tényleg órabeállítás is rájátszhat.

2022. márc. 28. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Túl aludtad magad! Ugyanazok a tünetei, mintha valaki túl keveset alszik!

Nekem is volt egyszer, hogy 13 órát aludtam. Egész nap olyan voltam, mint a mosott kula...

2022. márc. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4.Lehetséges, igen. Ma úgy voltam, hogy nem kell sehova mennem végre,így nem kell korán kelnem viszont amikor korán kelek akkor se ébresztőre hanem magamtól keltem fel 8-9kor de azt túl koránnak éreztem sokszor, mert az előtti időszakban általában 10-11 fele kekel és úgy is este szoktam tudni aludni sokat.
2022. márc. 28. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!