Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen a depresszió miatti...

Milyen a depresszió miatti fáradtság?

Figyelt kérdés

Gyakran annyira nehezemre esnek egyszerű, mindennapos dolgok, mint pl megágyazni. Csak ülök az ágy szélén és sírni tudnék annyira fáradt vagyok. Aztán megemberelem magam és megcsinálom. Ilyenkor nyom az egész fejem, csak aludni szeretnék.

Szinte az egész tél így telik. Most, hogy süt a nap, egyből jobb a kedvem, de így is előfordulnak ilyen napok.


Szerintetek depressziós lennék? Egészségügyi problémák is okozhatják (vashiányos vérszegény vagyok), de akkor gondolom nem lennének jobb napjaim..


2022. márc. 29. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Bénító.
2022. márc. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezért alszanak sokat a depressziósok. Nem érzik magukban a fizikai erőt. Na meg a mentálisat sem.
2022. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan,hogy nem tudsz felkelni sem.

Minden nap alszol eleget,mégis fáradt és szörnyen bánatos vagy.Nem akarsz felkelni,küzdeni,dolgozni,semmit.Csak jólesik aludni,mert ott végre nem kínoz ez a magány.

2022. márc. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok magányos, csak nagyon fáradt. Alig van erőm bármihez is. Van, hogy felkelés után 2 órával ledőlök aludni.
2022. márc. 31. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!