Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fémes-keserű íz érzése a...

Fémes-keserű íz érzése a szájban evés után, hasmenés(ami már enyhült), két héttel ezelőtt 37.8-as láz, köhögés, váladék a torokban, végtag-gyengeség, szem-égés mi lehet?(már csak az íz, és enyhe gyomor "tortyogás" van per pillanat.?

Figyelt kérdés
Két gyorsteszt lett negatív,a doki csak telefonon konzultált, hasmenésre írt fel dolgokat. Két hete szabira mentem, akkor nem nézett meg doki, most is csak "telefonon" gyógyított.

2022. ápr. 7. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet akár kovid is, nekem is negatív volt a gyorsteszt, csak a PCR lett pozitív és hasonló tüneteim voltak, hőemelkedés, köhögés, hasmenés, szemfájdalom, stb.
2022. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak a tünetek óta már eltelt hét nap, ami karantén lett volna. Azt mondja az egészségügyis családtag, hogy nem érdemes pcr-t csináltatni. Nem tudom.
2022. ápr. 7. 14:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a tünetek után 3 héttel is még pozitív voltam, és akkor jöttek a súlyosabb tünetek.
2022. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. Milyen tüneteid voltak?
2022. ápr. 7. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!