Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezek fantomszagok?

Ezek fantomszagok?

Figyelt kérdés

Kollégiumban lakok egy fiatalemberrel. Sajnos az elmúlt napokban szobatársam büdös szagokat érez a szobánkban. Ez múlt éjjel annyira felerősödött számára hogy nem tudott aludni éjszaka a szobankban a rossz szagok miatt, így máshol aludt.


Én nem érzem annyira a büdösséget, ilyen enyhe dohos, állott rothadt szag eddig is volt. Kitakaritottuk ma a szobát, ágy lehúzás, mosás, hypozas stb.

A matrac sem annyira budoa szerintem.


Még mindig érzi a büdösséget én is enyhén.

Kétnaponta fürdök, lábát mosok, dezodort használok. Ő is fürdik stb.

Betegségem nincs vírusos talpi szemölcsökon kívül.


A kérdésem hogy lehet fantomszagokat érez a fiatalember és hallucinál?

Vagy mi okozhatja ezt nála? És ideges, feszült annyira budoset érez. Kezdhetek félni hogy nem normális? Van közös barátunk ő szerinte is nagyon budos van elviselhetetlenül.


Még annyit hogy mindketten egyszerre kaptuk el a cocidot januárban. Covid okozhat ilyet hogy érzékeny lett a szagokra én is?



2022. ápr. 13. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen hallottam én is ilyet a közvetlen környezetemben.

Viszont olyan is volt, hogy napokig nem tudtuk mi az az orrfacsaro bűz, amit érzünk, és egy tojás volt a hűtőbe belezapulva. Passz.. Hogy nálatok mi lehet.

2022. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy 2 naponta fürdesz talán elmegy decemberben. De nem április közepén, amikor napközben 15-20 fokok vannak. Lehet, hogy te nem érzed magadon, de az izzadtság az k.rva büdös tud lenni 1 nap után. Ahogy írtam is, te nem feltétlenül érzed (ahogy a parfümöt sem érzed magadon 1 idő után, de attól más még igen).


Kérdezz rá, hogy téged érez-e büdösnek vagy mást. Nem, ez nem ciki, inkább szóljon hogy tudjál tenni ellene, minthogy ne szóljon és szenvedjen azért, mert nem mer szólni.

2022. ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kétnaponta?? Akkor lehet meg is van a forrás... Csak nem meri mondani?
2022. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!