Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől hányok ennyit?

Mitől hányok ennyit?

Figyelt kérdés

28 éves egészséges férfi vagyok, 180 cm 77 kilogramm. Koszvenyes rohamokra és extrem magas húgysavra szedek több hónapja milurit tablettát. Mellette vitaminokat, C D vas cink stb.

Alkoholt ritkán iszok, nem dohányzok, nem sportolok.

A problémám múlt héten hétfőn kezdődött amikor reggel gyalogoltam az utcán, és hirtelen hányingerem lett. Izzadtam, remegtem és utána hánytam is.

Ezen a héten kedden megint ez történt este izzadas, remegés hányinger és hányás. Tegnap délután is.Ma délelőtt illetve már mai nap másodszor dél körül megint izzadas remegés hányás. Olyan hirtelen jön hogy esélyem sincs wcre menni.

Nem fáj a gyomrom, eszek rendesen iszok sok vizet de derült égből hirtelen ilyen hányás rohamaim vannak. Ahogy jön a roham és hányok utanna még egy ideig hevesen vér a szívem és izzadok.


A kérdésem hogy ez mire utalhat? Januárban COVIDOS voltam lehet attól? Köszi a segítséget



2022. máj. 6. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, cseppet sem valószínű, hogy a covidtól lenne, inkább a köszvényed miatt aggódnék. Menj el az orvosodhoz.
2022. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

valami máj.epe, hasnyálmirigy bajod lehet

De amugy az is lehet hogy reflux-od van

A dokihoz kéne elmenni...

2022. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!