Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bal mell alatti szúró fájdalom?

Bal mell alatti szúró fájdalom?

Figyelt kérdés

Mély lélegzetvételnél és bizonyos pózban való fekvésnél szúró fájdalom lép fel (a tüdőmben szerintem) tegnap délután óta. Azt hittem kialszom, de nem.

Ez szerintetek mitől, mi lehet?

Várjak még 1-2 napot vagy menjek azonnal orvoshoz?


2022. máj. 10. 10:16
 1/4 anonim válasza:
Nekem is a bal mellem alatt van ilyen problémám. Nekem kb 2 hete egyik pillanatrol a másikra egy lépésnél beszúrt. Nagyon fájt. Azóta napi szinten előjön van mikor többször! Én orvosnál nem voltam, a biosz tanáromat kérdeztem, azt mondta borda közti izmok. Beszorult levegő, egy kissebb sérülés bármitől lehet. Azt javasolta törjek sokszor sót az segít rajta. Na én ezt nem tettem, de ma pl csak 1x volt és enyhe pedig sokat futottam ma. Mindegy azért meglehet mutatni egy orvosnak!
2022. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
1es vagyok, most látom hogy egy hónapos a kérdés? Mi volt a probléma? Elmúlt?
2022. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a válaszokat. Orvoshoz nem mentem, testvérem szerint birdaközi idegbecsípődés volt, mivel megerőltettem magam has és törzs edzés közben. 5 nap alatt múlt el teljesen.

Nem olyan szúró fájdalom volt, mint mikor futás közben beragad a levegő, ezért ijedtem meg.

2022. jún. 12. 12:15
 4/4 anonim válasza:
Örülök hogy elmúlt 🙂
2022. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!