Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában munka kezdés előtt...

Mostanában munka kezdés előtt és közben gomboc érzés van a torkomban ami munka végére el múlik szinte teljesen. Evésben ívásban nem akadályoz. Alvás közben semmi bajom meg mikor fel kelek akkor sem. Valakinek volt hasonló? Gégerák tünete ez lehet?

Figyelt kérdés
2022. máj. 17. 23:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a stressz tünete.
2022. máj. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szorongsz, pszichológus-pszichiáter. Nem mindjárt a rákra kell gondolni, hanem arra, hogy utálod a munkahelyedet és úgy érzed, nem tudsz megfelelni.
2022. máj. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ fogok keresni egy pszichológust.
2022. máj. 18. 01:00
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól tarthatsz, hogy aznap nem tudsz eleget tenni a munkahelyi kötelességednek. Ez olyan, mint amikor iskolában felelet előtt vagy - izgulsz. Amikor már előtted a kérdés és csak erre összpontosítasz, megszűnik az izgalom.
2022. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szinte minden nap de nem értem miért.. pedig minden nap ugyan azt csinálom
2022. máj. 19. 01:10
 6/17 anonim ***** válasza:
Valami mégis nyugtalaníthat. Pl. vele bírsz-e a mai napon is a munkáddal, mit szól a fölöttesed, nincsenek kedvedre a munkatársak...
2022. máj. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Új helyre kerültem új kollégák de rendes mindneki főnököm meg nagyon jó fej . Nincs okom a stresszre …. de mégis van. Műszak közbe is el múlik majd visszajön. Alvás után meg mintha semmi nem lett volna.
2022. máj. 19. 15:25
 8/17 anonim ***** válasza:
Valamiért mégse szereted a változást, és úgy találod, hogy nem tudsz megfelelni. Ha legalább saját magad előtt felvállalnád, hogy mi nem stimmel, nagyban előrejutnál.
2022. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Meg az az egyik legnagyobb baj hogy nagyon hipochonder vagyok és mindig olvasgatok a neten meg mikor van időm kattogok a dolgokon és általában akkor jön elő.
2022. máj. 19. 20:12
 10/17 A kérdező kommentje:
Van egy ismerősöm neki volt valami gége jó indulatú daganata és mióta ezt halottam azóta van ez is….
2022. máj. 19. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!