Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudnátok segíteni , miért...

Tudnátok segíteni , miért érzem furcsán magam ?

Figyelt kérdés
Mindennap 1 órát sétálok , közben ma kicsit megfájdúkt a karom mert szoros volt az órám és valamiért begörcsölt a nyakam , azt hittem szívroham. 9 körűl ledőltem megmértem a vérnyomásom , az értékek kivállóak 120/80 p67 , de valami bennem maradt egy nyugtalanság , és éjfélkor ideges lettem és elkezdett a szívem gyorsabban verni , 93 volt , aztán később idegességemben fölpattantam és újra ahogy megéreztem a szívverésem 95-ről 116 lett , kicsit próbáltam megnyugodni , visszamentem az ágyba megmértem a vérnyomásom 125/85 p66 pedig azt hittem lesz vagy 150- 160 , és a fülem és az arcom enyhén ég , ilyenkor szokott nagyon ritkán magas lenni a vérnyomásom ha ezt érzem , de azt hiszem még mindigca du - án miatt szorongtam félek infarktus , menjek be a sűrgősségire ?

2022. máj. 25. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha ilyen gyakran fordul elő, keress fel pszichológust.
2022. máj. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Vegyél be enyhe nyugtatót. Ha az megszünteti a panaszokat, tuti nem a szíveddel van a gond.
2022. máj. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
125/85 ös vérnyomással infarktuson aggódni klasszikus hipochondria. Plusz szorongsz, agyalsz. Gondolom számodra a 130-as vérnyomás is "nagyon magas". Majd ha 220/150-et mérsz, akkor menj a sürgősségire. A te bajodat pszichiáter tudja kezelni.
2022. máj. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
80%
Ha ilyen gyakran fordul elő, akkor keress fel egy pszichológust
2022. máj. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Ezeknek az okoskütyüknek sokkal több káros hatása van, mint haszna. Amióta elterjedt az okosóra, okoskarkötő napi 4-5 pulzussal kapcsolatos kérdés van itt a kategóriában és fogadni mernék, hogy a kardiológiai szakrendelések látogatottsága is megugrott.

Javaslatom: ne használj okosórát.

2022. máj. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

#3: egyetértek!


És az #5 is jól látja. az okosórák miatt nagyságrendekkel több a hipochonder.

2022. máj. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Az arcod a az ideg miatt ég .

Felejtsd el az okosórát,látod csak gond van vele.

2022. jún. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!