Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mindig szörnyen fáradt vagyok...

Mindig szörnyen fáradt vagyok munka után. Laboreredményeim tökéletesek. Másnál is előfordul ilyen?

Figyelt kérdés

Egyetem mellett dolgozom egy irodában,heti 40 órában.

Pörgős irodai munka és néha sokfelé kell figyelni és meló után sokszor olyan fáradt vagyok hogy egyből jövök haza és már semmihez sincs kedvem.

Először azt hittem hogy vérszegény vagyok,emiatt vagyok fáradt és álmos,de a vérvétel laboreredményeim tökéletesek voltak.

Szoktam szedni magnéziumot és kajára is figyelek hogy egészségesen étkezzek.

Szerintetek van valami amitől olyan készítmény,akármi amitől marad még bennem erő meló utánra is?

Nektek mi vált be?


2022. máj. 25. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem mellett viszel egy teljes állást, nem csoda, hogy fáradt vagy.
2022. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%

Te nem egyetem mellett dolgozol, hanem teljes munkaidős állás mellett csinálod az egyetemet. Ráadásul pörgős, és szellemileg is megterhelő munkád van.

Röviden tömören, egy seggel akarsz megülni két lovat.

Meg is jöttünk a probléma gyökeréhez.

2022. máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki dolgozik az általában el is fárad aki a seggét vakarja egész nap az nem ez ilyen
2022. máj. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!