Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Semmi sem érdekel az életben,...

Semmi sem érdekel az életben, úgy érzem lassan bele betegszem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
25f vagyok, próbáltam már sokféle munkát semmi se jött be. Minden nap az a gondolat gyötör hogy mi lesz így velem, bele fogok bolondulni ebbe. Évek óta ez megy már, de mostmár kezdek kikészülni az érdektelenségtől. Bármit elkezdek dolgozni, tanulni, rövid ideig tart az érdeklődésem, sporttal is így voltam. Próbáltam magamra erőltetni pár szakmát de hosszú távon nem ment. Nincsenek rendes barátaim, barátnőm már évek óta nem volt. Nincs semmi életcélom, úgy érzem szenvedés így az egész életem. Ha el is kezdek dolgozni, rosszul csinálom és csak hibázok, mert nem motivál semmi, teljesen érdekteken vagyok,lehangolt a munkahelyen. Voltam már pszihológusnál de az sem segített.
2022. máj. 26. 23:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

és mennyi ideig voltál pszichológusnál? mert a pár alkalom sokat nem ér.


Amúgy gondoltál már az adhdn? Nagyjából én is ezekkel küzdöttem.

Jelenleg én elkerülő személyiségzavarral lettem diagnosztizálva + adhd.

Nekem ami sokat segít az a pszichológiai önismereti könyvek, a keleti vallások (hinduizmus) és a terápia.

2022. máj. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Á, pszichomókus mit sem ér.

Mivel foglalkoznál, ha bármit választhatnál? Afelé lenne érdemes indulni.

2022. máj. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

1/2 Pszihológusnál 1 hétig voltam, de azt is feladtam mint minden mást,semmit nem segített.


2/2 Ha lenne ilyen, már rég boldog lennék. Ha tudnám mivel kéne vagy mivel akarok foglalkozni, örülnék neki. De pont ez a baj, hogy bármibe belekezdek, gyorsan ott is hagyom. Nem bírom a rendszerességet

2022. máj. 27. 09:09
 4/22 anonim ***** válasza:

Én is kerestem jó sok ideig, mivel foglalkoznék, szerintem rájöttem, csak van egy csomó akadály...

Úgyhogy én is padlón vagyok most, bár ez téged nem vigasztal.

2022. máj. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Gyerekkorodban mivel játszottál szívesen, mi érdekelt?
2022. máj. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
#5 Játék állatokkal a legtöbbet,állatkertet csináltam. Meg kis autókkal, robotokkal is
2022. máj. 27. 10:00
 7/22 anonim ***** válasza:

Marmint 1 hetig jartal pszichologushoz es azt vartad hogy az majd megoldja az evtizedek alatt felhalmozott problemakat lol?


Csak par honap az hogy megismerjen.

2022. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Amit eddig leirtal nyugodtsn olvass utsna az adhdnak
2022. máj. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
#6 Mindkettő jól hangzik, érdemes lenne ezeken az irányokon elgondolkodni, valószínűleg az érdeklődés csírái most is benned vannak, szerintem ezek mélyebben gyökereznének benned, ha ki tudnál bontakozni ezek valamelyikén.
2022. máj. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#8 ADHD ről olvastam, a személyiségzavarnál minden igaz rám, de nem vagyok hiperaktív


#9 Amit el tudok képzelni munkaként az a vadon élő állatok tanulmányozása, de nálunk ilyen nincs sajnos, költözni meg nem akarok,vagy állatkert ami szintén nincs a közelben. Régebben pl nagyon szerettem nézni az állatos műsorokat (pl animal planet) Vagy valami olyan munka ahol autót vezethetek mert imádok vezetni (futár pl) de ezek meg mind alul fizetett munkák.

2022. máj. 27. 11:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!