Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez lehet rekeszsérvtől?

Ez lehet rekeszsérvtől?

Figyelt kérdés
januárban diagnosztizáltak rekeszsérvel. Savcsökkebtőt szedtem 3 hónapig de aligha segített. Feszülő és nehéz érzést érzek a mellkasomba illetve száraz köhögésem van a torkom viszket, irritált.
2022. máj. 27. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, bizony. Orvos.
2022. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem jó a savcsökkentő, nekem a receptre felírt mindig hatott. Noacid 40mg. Meg az étel, ital bevitel sem mindegy, nem véletlen a reflux diéta kifejezés. Enyhe rekeszsérvem nekem is van (tükrözéssel diagnosztizálva), de soha nem okozott tartós bajt, csak akkor, ha össze vissza ettem ittam és semmit nem vettem be rá. Én is azt javaslom, hogy menj vissza a dokihoz.
2022. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A reflux nem száraz köhögést okoz. Viszont a 3 havi savcsökkentő lehet annyira levitte a savszintedet, hogy savhiány alakult ki. Nekem is van diagnosztizált rekeszsérvem, de a huzamosabb PPI-k nem voltak jó hatással rám, lásd amit írtam.
2022. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!