Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Zsibbad a lábujjam, és nem tudom hogy mit tegyek. Fekete volt a nagylábujjamon a körmöm, és ma amikor levágtam volna a körmömet akkor leesett a körmöm fele, azota zsibbad a lábujjam. Mit tegyek?

2010. szept. 18. 17:53  Privát üzenet  

A válaszok
Kedves kérdező, minél előbb fordulj orvoshoz, lehet hogy vérkeringési problémáid vannak. Lehet hogy egy érelzáródás,amire én tippelek, de jobb ha orvos lát!

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2010. szept. 26. 13:23 Privát üzenet
Valamibe nem rúgtál bele ?! Erősen ?! am meg az ,h fekete a lábujjad az azé is lehet mert eltört és az ,hogy a körmöd fele le tört az az ,hogy valami akkora hatással volt a körmödre ,hogy félbe tört =// ezt onnan tudom ,hogy nekem is ilyen volt csak a kezemen =(

# 2/3Időpont 2010. szept. 26. 18:47 Privát üzenet
meny el orvoshoz! Bár mi lehet =//

# 3/3Időpont 2010. szept. 26. 19:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A lábamon benőtt a köröm, és pedig levágtam, de sajnos túl mélyre. Már gennyes, és folyik belőle, a paradicsomos kötözést csinálom, de csak kis javulást vettem észre?
Ma délben magassarku volt rajtam (amit ritkán hordok) és a bal nagylábujjamon egy eleven, nyilt seb keletkezett ami rettenetesen fáj, milyen elsõ segélyt nyújthatnék magamnak? 16/L
Mit csináljak? Véletlen levágtam egy kis darabot az ujjamból a konyhakéssel és most nagyon vérzik.
A nagylábujjamon kiszakadt a köröm széle. Mit tegyek, hogy ne gyulladjon be?
Ma vettem észre hogy mozog a nagylábujjamon a köröm! Nagyon megijedtem! Mitől lehet és mit fognak vele csinálni?
Levágtam a nagylábujjamon a körmöt, s túl kivágtam azt hiszem, mert begyulladt, bedagadt a körmöm mellett, s váladékozik, Mit tegyek vele?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!