Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hónapok óta fájdalomcsillapító...

Hónapok óta fájdalomcsillapító ízűleti kopás miatt?

Figyelt kérdés

2022. máj. 31. 15:22
 1/3 A kérdező kommentje:

Hónapok óta fájdalomcsillapítót szedek, ízűleti kopás miatt. Most apranaxot szedek. Van itt valaki, aki szintén hosszabb ideje szed fájdalomcsillapítót?

Mit szedsz, és mióta? Nekem ezeket orvos írja ki, de félek, hogy tönkremegy az egészségem a gyógyszerek miatt. Egyszerre csak egyfélét szedek. Köszönöm szépen.

2022. máj. 31. 15:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg fájdalomcsillapítót szedtem az elmúlt 20 évben. Fej és izületi fájdalomra, plusz migrénes rohamoldót. Sose örültem neki, de a fájdalomtól szabadulni akartam. Mostanság tán kevesebbet szedek, de engem is érint az izületi kopás, tehát nincsenek illúzióim a jövőt illetően. 1 hónapja tökéletes volt a laborom. Szedd csak akkor ha nagyon szükséges és naponta csak egyféle NSAID-t szabad.
2022. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Hát igen, nem jó kedvéből szedi senki sem. Nekem is van aurás migrénem is sajnos, úgy hogy arra is jó. A családom gúnyol, hogy fűggő leszek, pedig nem erről van szó. Hatalmas fájdalmaim vannak, akkor muszáj bevenni.
2022. máj. 31. 16:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!