Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van, aki a covid óta folyton...

Van, aki a covid óta folyton beteg?

Figyelt kérdés

Január óta most vagyok negyedszerre beteg, és mind a 4 több, mint egy hétig tartott. A covid előtt évente max. 2-3x voltam (előtte sem voltam az a típus, akit 10 évente lát a házidoki), de nem fél év alatt 4x!

A covidot 2x elkaptam, oltás nélkül, nem volt semmi különös, 1-1 hétig tartottak azok is. A kollégám oltott 3x is, de ő is folyamatosan beteg. Van, aki még tapasztalt ilyet? Nem akarom kiélezni az oltásra, az érdekel, hogy másnál is lett-e ilyen változás?


2022. jún. 2. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ismerősi körömben a sokból egy ilyen esetet tudok, ő viszont intenzíven is volt a coviddal. A többiek vagy orrfolyással vagy influenzás (volt akinél hevenyebb volt akinél keményebb) tünetekkel otthon átvészelték.
2022. jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés, hogy a covidot, hogy vészelték át, hanem az, hogy amióta egyáltalán van covid, voltak szabályozások (gondolok itt a maszkra, ami az egyéb fertőzések útjába is állt), fogékonyabb lettek-e a betegségekre?
2022. jún. 2. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Így kezdtem a hsz.-t:

“ Az ismerősi körömben a sokból egy ilyen esetet tudok”


Gondoltam az plusz infó, hogy egyben ő az egyetlen aki intenzíven volt.

2022. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor a "többiek" nem betegesek azóta és a covid se volt nekik vészes. Így már értem.
2022. jún. 2. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen így. Na jó, nem volt olyan rengeteg ismerősöm covidos, kb. 10-ből volt ez az egy. A többiek az elején túl voltak rajta, azóta semmi.
2022. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!