Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Okozhatja a front?

Okozhatja a front?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 1 hete folyamatosan vérnyomás ingadozásom van, ezelőtt teljesen normális volt. Most hogy voltak a frontok az első értékem 128-140 a második értékem 80-93 között ingadozik. Pulzus 68-79 között mozog. Emellé társult amit szintén soha nem éreztem még, hogy a szivem normál ütemben dobog majd pici szünet és egy nagy dobbanás, ami után újra normál ütemben dobog tovább. Ha jól értesültem róla, ez lenne az extrasystole. Egy hete tart pontosan ez az állapot, a fejem sokat nyom, feszül. Persze társul hozzá stressz, meg emiatt sajnos pánik is, mert megijeszt ez a jelenség. Mára mintha alabb hagyott volna ez az extra dobbanás, de ha lefekszem előjön, ha mozgok most nem. Vérnyomásom ma elfogadható, 128/80 volt. Okozhatja ezt front vagy rohanjak a dokihoz inkább? Természetesen ki fogom vizsgáltatni mert ha többször előfordul valami biztos okozza, csak nem tudom hogy ez az állapot sürgős vizsgálatot igényel vagy kicsit megnyugodhatok? Van akinél stressz front ilyen hatást váltott ki? Soha nem tapasztaltam még hasonlót sem.

2022. jún. 13. 10:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha frontérzékeny vagy, akkor lehet időjárásváltozásnál ingadozó vérnyomásod, de ki kell vizsgáltatni magad, menj el a háziorvoshoz, ő majd elküld vizsgálatokra és megnyugszol. A stressz is okozhat ilyet.
2022. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!