Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Néma reflux lenne?Teljesen...

Néma reflux lenne?Teljesen kiborultam?!

Figyelt kérdés

Bocsi ha hosszú leszek de bepánikoltam.

Füldugulással,sűrű orrváladékkal mentem a kórházba fül-orr gégészetre.Fülkürthurut és akut garatgyulladás.(pedig nem fáj a torkom semmi).Az antibiotikum a fülem,orrom rendbe rakta de a manduláim még gyulladtak(házidoki ma megnézte)nem érzem magam betegnek,viszont folyamatosan olyan érzésem van mintha valami lenne a torkomban mikor nyelek,és ha fel vagy lehajtom a nyakam enyhén feszül vagy olyan fura a nyelőcsövem.Lelkileg annyira ráparáztam,hogy már a gégeráktól rettegek.Pedig alaposan megnézett,még azzal a meleg tükörrel is lenézett.Ugye látott volna valamit ha nagy baj lenne?Illetve ha ez néma reflux hogy vizsgálják,hogy tudok ezen javítani?Nem érzem hogy a gyomrom savas lenne......illetve van egy rosszul csinált gyökérkezelésem azzal holnap megyek dokihoz,de nem hiszem hogy az okozná.Szóval kérlek írjatok okosat mert bepánokoltam.


2022. jún. 14. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Komolyan azt várod, hogy a gyakorisok okosabbat írjanak, mint egy orvos? Van baj rendesen.
2022. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen saját véleményt,és megnyugtatást szeretnék.
2022. jún. 14. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a manduláid még gyulladtak, akkor attól van. Refluxot gyomortükrözéssel tudják kimutatni, gasztroenterológushoz háziorvos ad beutalót.
2022. jún. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma megyek vissza a fül-orr gégészetre,remélem megnyugtat.Eddig nem volt gombóc érzet csak most,szerintem lehet a szorongásom okozza,hogy félek valami komoly betegségtől.
2022. jún. 15. 07:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit mondtak a fülészeten?
2022. jún. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!