Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van értelme a kék fény szűrőne...

Van értelme a kék fény szűrőnek a szemüvegen?

Figyelt kérdés

Alapból nem fáj a fejem a képernyőktől, de gondolkoztam azon, hogy lenne-e értelme venni mégis egyet.


Aki hordott már ilyet, volt értelme? Mit változtatott?


2022. jún. 22. 23:10
 1/4 anonim válasza:
Nekem jelenleg ilyen van. Eddig tetszik. Nem csak kijelzőhöz jó, de például napon is jobb. Nem olyan, mint egy napszemüveg, de az erős sugarakat szűri annyira, hogy ne legyen kellemetlen az erős napsütés se. Van egy sárgás árnyalata amúgy a lencsének, de ha csak nem fesztesz vagy photoshopopolsz, hogy a színek sokat számítsanak, akkor egyáltalán nem zavaró.
2022. jún. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van. Amióta van kékfényszűrő nem fáj a fejem a géptől,nem fáradok annyira, több mindent megtudok csinálni stb.
2022. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Értelme van, csak a színeket máshogy fogod vele látni. Ilyen szemüveget sosem vennék, engem zavarna, max tv, telefonozás, gépezésnél van jelentősége.
2022. jún. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi értelme nincsen, hiszen a színeket - beleértve a kék összetevőt is - úgy állítod be a monitoron, ahogy csak akarod, ingyen. Még akár fekete-fehérig is leveheted az egészet, aztán akkor 0 kék lesz benne, az összes ilyen szemüveggyártó meg lehúzhatja a rolót.

Az ilyen szemüvegben ráadásul az egész környezet, tehát minden, sárgás, az is, ami nem kéne, semmi sem színhű. Parasztvakítás a köbön, ne dőljetek be már ilyen marhaságnak, amikor van más megoldás is.

És akkor arról az oldaláról még nem is beszéltünk a dolognak, hogy minimum vitatott, hogy egyáltalán volna-e bármiféle káros hatása annak a kéknek.

2022. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!