Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 25 évesen 44.1 kg nagyon kevés?

25 évesen 44.1 kg nagyon kevés?

Figyelt kérdés
Mostanában gyorsabban lefogytam, mert egyszerűen nincs étvágyam, semmit nem tudok enni szinte. Már kicsit látszik hogy elég vékony vagyok. Pedig enni akarok, nem akarok ilyen vékony maradni de valahogy nem megy. Mindig vékony és kevés súlyú voltam de sose mentem 45 kg alá.

2022. jún. 23. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevés, ha csak nem 150cm körül vagy. Milyen magas vagy?
2022. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérlek írd meg a nemed és a korod meg a magasságod hogy megfelelő válaszokkal szolgálhassunk. :)
2022. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hány cm vagy?

Nagyon keveskének hangzik, én 172 cm-hez vagyok 48-49, 8 kg-t fogytam, nekem ez gyomor és pajzsmirigy problémák miatt van.

Hiába ettem, csak fogytam/tartottam ezt a súlyt. Most kiderült, hogy ételintoleranciák is bonyolítják a helyzetet, elkezdtem orvos tanácsára elkerülni ezeket a táplálékokat+finomított élelmiszereket is el kell hagynom. Ez persze nem segíti elő a várt visszahízást.

Érdemes lenne utanajarni, van-e szervi oka.

2022. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, kb 166 körüli vagyok.
2022. jún. 23. 14:03
 5/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2022. jún. 23. 14:03
 6/9 A kérdező kommentje:

nemed és a korod meg a magasságod.

Koromat leírtam a kérdésben van amúgy. :)

2022. jún. 23. 14:05
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Igen, ez már kórosan vékony. Erőltesd meg magadat és egyél. Én is ektomorf vagyok és annyira nem szeretek enni, de nem akartam pálcika lenni, úgyhogy kondival + kajálással “felhíztam” 50 kg-ra, most sokkal jobban is érzem magam a bőrömben. Volt, hogy öklendezni tudtam volna az evéstől, de akkor is betoltam az adagomat.
2022. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

8-10kg-ot kellene híznod, hogy elérd a magasságodhoz ideális súly alsó határát. Nem ártana, ha elmennél orvoshoz, és csináltatnál egy vérképet vassal. Kezdj el szedni komplex B vitamin készítményt, az segíthet meghozni az étvágyad.

A meleg miatt nem eszel, vagy valami lelki problémád van?

2022. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A meleg miatt nem eszel, vagy valami lelki problémád van?


hát nem tudom, lehet a meleg miatt de inkább depressziós lehetek amiatt. de már próbálok enni azért, még ha nem is sokat. mert egyszerre sok néha nem megy

2022. jún. 23. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!