Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy bírjátok ezt a hőséget?

Hogy bírjátok ezt a hőséget?

Figyelt kérdés
Ti is rosszul vagytok? Én alig bírom,iszonyú hányingerem van, gyengeség,meg még hőemelkedésem is van,szédülök. Kimenni a lakásból is alig merek,maximum este 6 felé.

2022. jún. 29. 14:09
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
+ még annyi, hogy étvágyam a hányingerem miatt 0 :D
2022. jún. 29. 14:11
 2/17 anonim ***** válasza:
2022. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Kínlódok rendesen. Ma délelőtt csak vásárolni mentem ki, de úgy jöttem vissza, hogy rosszul voltam a melegtől.

Home office-ban vagyok, itthon nincs klíma. Ventilátor be van kapcsolva, úgy elviselhető, de ahogy mozgok a lakásban bármerre, izzadok mint egy ló.

Érdekes, étvágyam viszont van.

Amúgy kérdező nem lehet, hogy van valami más bajod és attól vagy rosszul ? A hőemelkedés miatt kérdezem.

2022. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon nem bírom én sem. Étvágyam semmi, hányinger, és csak a torokfagyasztó víz/szörp vagy üdítő bír lemenni. Falun lakunk, vettünk is egy medencét az előző meleghullám előtt. Az előbb kimentem megmártózni benne, de abban is már meleg a víz. Úgyhogy onnan jöttem egyenest a hidegvizes zuhany alá.
2022. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
*Az előző meleghullám után. #4 voltam.
2022. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon rosszul vagyok,ahogy kimegyek a melegre szèdülök.De bent se az igazi.Vìzes ruha van a nyakamba,a kisfiam is bölcsi utàn nem akar kint lenni,mèg a kicsiket is megviseli.Jò a nyàr,de nem a 36-38fok.
2022. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%

Nem vagyok jóba a meleggel, de ez eddig idén nem volt nagy kaland. Szerintem a július közepe lesz a tikkasztó.

Arra tervezek majd felkészülni inkább...

2022. jún. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Klímával egész jó, ki viszont nem megyek, úgyhogy inkább amiatt “szenvedek” amiért egész nap bent kell gubbasztanom a házban.


Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy régebben nem volt klímánk és 27-30 fok volt a lakásban éjjel - nappal, ragadtam, vert a víz, ingerlékeny voltam, nem bírtam aludni, és máris jobban érzem magam amiért most van. Mivel rosszul viselem a meleget, még este sem nagyon megyek ki, 22 fok felett nekem màr sok.

2022. jún. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#3-as, a hőemelkedés nem állandó és nem fáj semmim, szóval nem hiszem,hogy ez valami vírus lenne, de ki tudja.
2022. jún. 29. 16:28
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Áhh kegyetlenül... Évről évre rosszabbul birom.. Pesig csak 29 vagyok.Nincs étvágyam kb 2 hete éppen hogy eszek. Sokat iszok inkább.
2022. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!