Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valami tipp fejfájás megszünte...

Valami tipp fejfájás megszüntetésére? Mikor bejön ez a dög meleg idő fejfájásom lesz. Nem akarok gyógyszert szedni. Aki hasonló problémával küzd, mi az ami segít?

Figyelt kérdés
Iszom sok vizet, csak kis adagokba eszem könnyű ételeket. Mit tehetnék még? Nem vagyok napon, szóval nem napszúrás az ok.

2022. júl. 19. 21:35
 1/7 Fárasztó96 ***** válasza:
Légkondi merre van? Az is okozhatja a problémát ugyanúgy, ahogy a huzat. Légkondit vedd vissza, hogy érezd, hogy megy, de ne legyen drasztikus hőmérséklet különbség. A nyílászárókat meg csukd be, hogy ne legyen kereszthuzat. Nálam ezek okoznak problémát. (szalagmunkás esetén a hűtöházi körülmények is okozhatják)
2022. júl. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmi bajom a légkonditól. 26 fok van az irodában. Amíg itt vagyok semmi bajom. Csak mikor kimegyek a melegre. Otthon nincs légkondi. Estére marad a kereszthuzat. Attól sem volt bajom amíg nem volt ilyen dög meleg. Ha becsukom estére az ablakot felfordulok reggelre az biztos.
2022. júl. 20. 13:14
 3/7 Fárasztó96 ***** válasza:
Akkor nem tudom... :/ Nekem a légkondi b..szott be, a lábam a légkondi+40 fok miatt vizesedett be július elsejére... Nem az éjszakai kereszthuzatra gondoltam.
2022. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fárasztó96 ***** válasza:
Mentolos, kámforos hideg üdítöt fogyassz vagy hasonló tartalmú krémet kenj a halántékodra, hátha elmúlik a fájdalom.
2022. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy a fejfájásom elmúlna de a gyomrom tuti égne helyette. Ezért mellőzöm a gyógyszert is.

3. A lábad tuti nem a légkonditól vizesedett be. Érprobléma, szívprobléma okoz ilyesmit. Vagy csak rettenetesen megerőltetted.

2022. júl. 20. 19:25
 6/7 Fárasztó96 ***** válasza:
(a rúd klíma okozta, meg az állómunka, a meleg csak rásegített. Máskor is dagad, de nem az egész lábszáram és nem csak a balos. Azóta megoldódott a probléma okozója, így a lábam is jó már.)
2022. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A sok víz és izom feszülés is okozhatja , izomlazítások friss facsart lé érett csengő hangu nem poshadt dinnye segít .
2022. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!