Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitol fajhat a parom laba ?...

Mitol fajhat a parom laba ? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Parom egesz laba neha elkezd fajni, foleg ha rossz ido van, de neha akkor is, ha pl egesz nap megy. Elmondasa szerint “belul” faj neki, belulrol jon a fajdalom, tehat nem olyan , mint mikor megutod Magad. Ilyenkor masszirozni szoktam a combjat, altalaban egyszerre csak az egyik laban jon elo, hol a bal, hol a jobb laban. Egesz kis kora ota ez van, valoszinuleg erzekeny az idore. Vagy lehet mas az oka? Van valakinek ilyen tapasztalata, esetleg otlete, mit lehetne ezzel kezdeni, egyaltalan mi ez?

2022. júl. 27. 21:16
 1/1 anonim válasza:
100%
Nem tudom, hogy pontosan ezt a belülről fáj dolgot hogyan értetted, de nekem például ha front van szoktak fájni a térd izületeim, az pedig az egész lábamba "sugározza" a fájdalmat.
2022. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!