Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az elhízástól vagyok ennyire...

Az elhízástól vagyok ennyire fáradt?

Figyelt kérdés
Alig csinálok valamit, csak utazgatok buszon meg társai mégis estére annyira elfáradok hogy az hihetetlen. Ez a túlsúlyom miatt lehet? Kb 160kg vagyok. Ja és majdnem rendszeresen mozgok. Szívemmel lehet valami baj?

2022. júl. 28. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Nem feltétlen.


Talán annyi, hogy egyszerre mennyit eszel ebédre... Mert beüthet a kajakóma...

Nálam ha nem alszok egy 30 percet ilyenkor, akkor tényleg nagyon rossz lesz fenn maradni estig...


Vagy ha mozogsz, ami nagyon is jó... Csak nem elég intenzíven...


Próbálj meg egyszer úgy buszozni, hogy nincs a kezedben a telefon, és inkább bámulj kifelé


Vagy igyál egy kicsit több vizet...

Nálam ha éjszakáznom kell, akkor ha álmosodom, akkor vizet iszok kávé helyett... Kicsit praktikusabb szerintem...


Vagy az alvásoddal van probléma. Próbáld ki vacsi nélkül. Egy pohár meleg tea vagy kakaó. És előtte olvass, vagy oldj valami keresztrejtvényt... A lényeg, hogy ne kockulj...


Vagy változtass a napirendeden...


Láttatlanból persze nem sokat tudok segíteni, de remélem a hasznodra lehettem.

Addigis jobbulást!

2022. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Is, meg a meleg. Ez a kombó nagyon megterheli a szívet, keringést.
2022. júl. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül attòl, én csak 65kg vagyok és mégis néha a 100kg-s emberek lehagynak olyan gyenge vagyok és lassan bírok menni elvileg betegségem sincs.
2022. júl. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!