Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 80 éves férfinak milyen...

Margit45 kérdése:

80 éves férfinak milyen fehérje port ajánlotok, ami megfizethető?

Figyelt kérdés
Korához képest rendkívül gyenge, állandóan elesik, összetöri magát. Vettünk különböző ízesítő erősítő port, s jó hatással volt rá. Most akarok venni 3 dobozzal különböző ízben, de nem tudom, hogy melyiket érdemes, ahol az ár-érték elfogadható. Azóta romlott le az állapota, amióta 3 Pfizer oltást kapott. Semmilyen betegséget nem diagnosztizáltak nála. Másfél éve orvoshoz járunk.

#fehérjepor #Izom erősítő
2022. aug. 1. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Persze, nem a korától van, hanem az olvastál, nyilván....
2022. aug. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, ha az ízesített porokhoz ragaszkodsz, nem tudok segíteni, nem tartom jó ötletnek, de ha nem, a GAL marhakollagénje nagyon jó, azt adtam kilencvenes öreganyónak, magam is szedem. Önmagában persze csak keveset javít, nagyon kell már egy ilyen idős embernek a D és K vitamin + magnézium, kálium is, és ha szereti, akkor jó sok belsőség, sok hús, hal.

Egy ideig próbálkozott öreganyó a tejsavófehérjével is, joghurtba, kefírbe keverve, de úgy érezte, nem tesz neki jót, ettől másoknak még beválhat.

2022. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen okvetlen ellenőriztessék a vesefunkcióját, mielőtt fehérjét kezdtek el adni neki!
2022. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Az első választ nem értem. Amikor semmit nem segítenek az orvosok, az ember mindent megpróbál. Van barátunk, aki 92 éves és jobb erőben van. Ezért érthetetlen számomra az állapota.
2022. aug. 2. 06:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első válasz arra utalt, hogy nem az oltastol van ilyen állapotban, hanem attól a tenytol, hogy 80 éves. Az én egyik szomszedasszonyom 96 éves, kirobbano formában van, fut reggelente, felmaszik a létrán ablakot pucolni, a másik meg 65 éves és jarokerettel jár. Tudod, az emberek nem egyformák
2022. aug. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem az oltástól ilyen, hanem mert 80 éves.


Nagymamám 65 évesen már járni alig bírt, papa 82 évesen még létrázott.

2022. aug. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!