Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pszichés vagy tényleges betegség?

Pszichés vagy tényleges betegség?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kicsit több mint egy éve küzdök extrasystoléval ( kihagy egy ütemet a szívem majd egy nagyot dobban). Megnehezitette kezdettol a mindennapokat főleg míg nem tudtam mi is ez. Rá feszültem bepánikoltam. Főleg ha vezetes közbe jöttek. Azóta vezetni is szorongva vezetek. Volt azóta pár pánikrohamom, egy terhességem, egy szülésem, egy epeműtétem. Pár hónapja jol ereztem magam. Viszont 2-3napja megint valami nem oké. Holnap megyek vérvételre.

Panaszaim: ez a szív kihagyás, folyamatos ájulás érzés, halálfélelem, semmit nem tudok csinálni mert folyamatosan aludnék állandó fáradtságot érzek. Minimális megterhelésre is felszalad a pulzusom 120-130környékére (ami egyébként gyógyszerrel is 100-110 között mozog.)+ A fejem zsibog vagy nem is tudom ezt megfogalmazni. Folyamatosan mintha bizseregne illetve idönként forróság önti el onnan pedig az egesz testem. Olyan mintha elpukkana valami és ömlene valami forró. Áprilisban voltam utoljara kardiologian es vervetelen mielott mutottek akkor minden rendben volt.

De most félek. Hogy most tényleg nagy baj lenne vagy pszichésen bevonzom a tüneteket. A faradtsag ami elviselhetetlen. Akarmennyit pihenek is allandoan aludnek. (Es nem nem a gyerek miatt mert o aztan tenyleg arany gyerek ejszaka is 10-12orat vegig alszik tehat tudok pihenni de segitsegem is van).

Tegnap konkretan annyira ereztem ezt a forrosagot a fejembe, hogy zokogtam, féltem, hogy meghalok vagy történik velem valami és itt marad az 5 hónapos babám nélkülem.

Volt valaki hasonló helyzetben? Tudom senki nem orvos itt de szerintetek mi lehet ez? Hogy tudnám ezt leküzdeni?



2022. aug. 3. 22:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
májaddal is lehet valami
2022. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Na ezt pont kihagytam, hogy terhesség alatt is végig rossz volt a máj érték de az epére fogták. Azóta nem nézettem, majd holnap.
2022. aug. 3. 22:52
 3/24 anonim ***** válasza:
Az epének pont akkor van baja, ha májnak baja van. Jó hülye orvosokkal találkozhattál te is.
2022. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ez nem pszichés. A háziorvosod mit csinált ez alatt a bő egy év alatt?
2022. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Mindent a várandósságra fogott. Minden attól volt emelkedett. Epekő meg szülés után jelentkezett baromi nagy görccsel márciusban. Így áprilisban meg is műtöttek. De ez is a terhesség miatt volt.....
2022. aug. 3. 23:33
 6/24 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne akkor háziorvost váltani. Csak remélem, hogy a baba nem nagyon sérült.
2022. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy minimálisan volt emelkedett. Nőgyógyász is ennyit mondott, hogy ne foglalkozzak vele terhesség alatt normális. Az elejen valóban nagyon magas volt. E miatt minden hónapban mennem kellett vervetelre es folyamatosan csökkent. A végén már tenyleg csak minimalis volt. 1-5számnyi eltérések
2022. aug. 3. 23:45
 8/24 anonim ***** válasza:
A “folyamatosan aludnek” es “panik” tunetekre a nagyon sulyos verszegenyseg is utalhat. Foleg szules utan sokaknak alacsony. Vasat mertek?
2022. aug. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Mivel még mindig vannak panaszaid, valamit mégsem találtak meg. Pszichésen nem lesznek az embernek vérképi eltérései, tehát tényleges betegséget kell keresni. Majd írd meg, ha kiderül, hogy mi volt.
2022. aug. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

8as: igen mértek. Utoljára műtét előtti vérvételen. Akkor 8.1volt a minimum az 10azt hiszem tehát alatta volt.

9es: mindneképpen írok, én már holnap este látom a véreredményt

2022. aug. 4. 00:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!