Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék ilyen pánik...

Mit tehetnék ilyen pánik esetében?

Figyelt kérdés
Mostanában jött elő nem tudom mi okból, de rám jön egy pánik roham és elkezd verni a szívem de rendesen, megszédülök, nem kapok levegőt nem bírok nyelni, inni enni éppen abban az esetben.. Ilyenkor próbálok másra gondolni vagy valami, általában gyorsan át megy 10(másodperc)de utánna is tartok tőle hogy elő jön. Hétfőn kezdődött, és most egyre sűrűbben szinte minden napos lett, esetleg valami tipp hogy megelőzzem fejben, vagy akármi megoldás??
2022. aug. 6. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elfojtott dolgokat próbáld meg feldolgozni. Több nyugató technika is létezik. Pl pillangó ölelés, tárgyak felsorolása, smi melletted van, mély levegő, koncentrálás nagyon keményen másra, stb. Csak, akkor múlik el végleg, ha feldolgozod az elfojtott dolgokat.... Nehéz szembe menni ezekkel, de nem lehetetlen.
2022. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az okot találd meg, ani miatt kialakult. Nekem a 10évnyi rengeteg titok, hazugság, és némi alkohol. Pszichoterápia segítségével jutottam túl rajta.
2022. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van egy tippem, az alkoholra gondolok. Ugyanis miután megiszok 2 sört vagy valami már esélytelen hogy rám jöjjön, meg amikor nyugalmi állapotban fekszem.
2022. aug. 6. 18:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok meg a második is. 😁

Nem tudom mennyit iszol, én 10éven át söröztem. Este 2-3 doboz. Pont elég volt arra, hogy elnyomjam a dolgokat... Januárban idén gondoltam egyet és letettem. Áprilisban rám szakadt az utóbbi 10 év. Nagyon kemény volt... Ha gondolod írj privátban. Szívesen meghallgatlak. Oka van, h pánikolsz, szorongsz. Azt kell megtalálni.

2022. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt az elnyomott dolgokat. A pánikbetegség szervi okú, mindenféle "elnyomott ok" miatt is előjöhet a semmiből azoknál, akikben megvan a hajlam.
2022. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Tisztában vagyok vele, h a biológia is játszik. A noradrenalin anyag legfőképpen. De, ha az ember lelke rendben, akkor minimális az esély a szorongásra(állandóra) és a pánikra. Nyilván vannak, akiknél súlyos ez a probléma és nem elég feldolgozni, amit kell. Az más téma.
2022. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!