Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon hangosan korgó gyomor...

Nagyon hangosan korgó gyomor ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
A gyomrom amikor éhes vagyok elég hangosan korog. A mindennapokban nem zavar ez, viszont az iskolában elég kellemetlen. Félek, hogy kinevetnek emiatt és ezért már vagy egy éve minden óra előtt eszek, szendvicset, pogácsát, ilyesmit. Van hogy még így is megéhezek, ilyenkor behúzom a hasam hogy ne annyira hallatszódjon, de úgy érzem emiatt nem tudok figyelni órán, dolgozatkor. Miért van az, hogy más osztálytársam egy falatot sem eszik és nem korog/halkan korog a hasa? Mit tudnék tenni hogy ne hangosan korogjon a hasam? Van erre egyáltalán valami megoldás vagy inkább törődjek bele?

2022. aug. 18. 10:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam. Utáltam mikor síri csendben megszólalt a hasam. Akkoriban persze eléggé szégyeltem magam meg ciki volt stb azóta 27 évesen már nem érdekel az ilyesmi ha korog akkor korog majd eszek 😆 amúgy vittem/vettem több kaját ha kellett ettem minden szünetbe és ennyi.
2022. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!