Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más is érzett úgy, hogy...

Más is érzett úgy, hogy hosszabb idejű, nem önként vállalt munkanélküliség után kissé felborult, és nagyon oda kell figyelnie hogy ne őrüljön meg az unalomba, céltalanságba, értelmetlenségbe?

Figyelt kérdés
Mit éreztetek konkrétan? Mivel töltöttétek ki ezt az üres életet?

2022. szept. 1. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Tanulmányoztam a Bibliát! Hasznos volt.
2022. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Én már azt sem értem, hogy aki saját akaratából nem melózik - mert megteheti - mégis mi a ...-t csinál egész nap novembertől márciusig? Reggel várja az estét, este a reggelt?
2022. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, bele se akarok gondolni. Én jelenleg ezt csinálom sajnos!
2022. szept. 1. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Adatbázis kezelést tanulok, terv az infó érettségi, és matekozom
2022. szept. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Értelmes ember nem unatkozik. Én vagy házimunkát végzek, vagy olvasok, művelődök, zenét hallgatok, tanulok, filmeket nézek, kommentelek itt. Szeretem követni a világpolitika eseményeit, elemezni.

Meggyőződésem, hogy ha valaki unatkozik, vele van a probléma. Üres, sekélyes ember, akinek csak kenyér és cirkusz kell.

Ne haragudj kérdező, nem akartalak ezzel megbántani.

dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!