Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Diprophos injekciòtòl viszketés?

Diprophos injekciòtòl viszketés?

Figyelt kérdés
Allergiára kaptam 3 nappal ezelőtt és ma reggel úgy ébredtem hogy vakaròzok össze vissza. Leginkább a tenyerem és a lábujjaim, sarkam viszket. De a karom is meg a lábaim is. Alig várom hogy ki ürüljön belőllem ez a cucc nagyon megbántam. Szerintetek ez a mellékhatása lehet az injekciònak?

2022. szept. 15. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, bár fura, hogy 3 nap múlva. Megvan annak a diszkrét bája, mikor egy allergiára adott gyógyszer allergiát vált ki.
2022. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted lehet hogy valami más okozza? Elfog múlni? Vagy ilyenkor mit érdemes csinálni?
2022. szept. 15. 21:05
 3/7 A kérdező kommentje:

Előtte Bilergint kaptam allergiára azzal pròbálkoztunk a dokival de nem bizonyult hatásosnak ezért került sor az injekciòra.

Lehet szednem kellene tovább a Bilergint?

2022. szept. 15. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az okozta, akkor napokon belül el fog múlni. Kiütés nincs? Nem ettél valami allergént? Más új gyógyszert?
2022. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez a furcsa hogy nincs kiütés, nem is értem az egészet. Remélem igazad lessz és napokon belül elfog múlni :)
2022. szept. 15. 21:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nem ettem semmi olyat, gyògyszert szedek Escitalopramot ( antidepresszáns) de már 1 éve.
2022. szept. 15. 21:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálhatod egy pár napig, hátha elmulasztja.
2022. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!