Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában reggelente hányinge...

Mostanában reggelente hányingerem van, szinte minden reggel. Ezzel mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Hétfő óta minden reggel hányingerem van, de olyan szinten, hogy öklendezek. Pedig nem ettem, és nem ittam semmi olyat. Próbálom magamat nyugtatni, hogy nem fogok hányni, de hiába. Valamiért azon is "pánikolok" hogy mit szólnak hozzá az emberek. És így egyre erősebb. Gondoltam, hátha fáradtság miatt van, de már azt is kilőttem. Ezzel mit tudnék csinálni? Segítsetek légyszi, mert életem legrosszabb napjai.

Köszi!



2022. szept. 28. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Éhgyomorral van csak ez?
2022. szept. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan szinten rosszul vagyok, hogy enni sem birok, de nem szoktam reggel enni. Kedden előtte ettem, de csak pár falatot tudtam, és ugyan olyan rossz volt.
2022. szept. 28. 17:41
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
ÚÚgye nem fogyózol? Mert a ketózis is hányingert okoz.
2022. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neem, dehogyis.
2022. szept. 28. 20:56
 5/7 Balogh Zsozsó ***** válasza:
52%
Gyomorsavaddal minden rendben? Nem szoktál késő este enni?
2022. szept. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Néha szoktam
2022. szept. 29. 12:21
 7/7 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Ne egyél olyan későn, és esetleg valami savlekötőt próbálj meg este megenni.
2022. szept. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!