Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kb. 2 hete szinte minden nap...

Kb. 2 hete szinte minden nap hányingerem van, de úgy hogy néha öklendezek is. Erre van valamilyen gyógymód?

Figyelt kérdés

2 hete kezdődött ez az egész, és úgy érzem mintha stresszelnék tudat alatt, de úgy hogy néha öklendezek vagy remegek. Az elején nagyon rossz volt a helyzet, de már elkezdtem szedni ilyen homeopátiás tablettát. Azóta jobban vagyok egy fokkal, de közel sem olyan, mint amilyen voltam előtte. Néha amikor vezetek akkor is elkap ez a stressz, meg úgy evés közben is, szinte bármikor. Általában a reggelek szoktak a legrosszabbak lenni, mert akkor szoktam a legrosszabbul lenni. Vagy van amikor este fogat mosok, és akkor kap el egy öklendezés. Ezt hogyan tudom legyőzni? Segítsetek légyszíves, mert életem legrosszabb heteit élem. Nagyon szépen köszönöm.

18/f



2022. okt. 10. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Hát én ha beteg vagyok, orvoshoz szoktam menni. Esetleg próbáld ki te is.
2022. okt. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Mindenképpen menj el családorvoshoz, meséld el neki a problémádat. Nem gáz, ha beteg vagy, érdemes minél előbb orvossal megnézetni a probléma forrását.
2022. okt. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Balogh Zsozsó ***** válasza:
52%
Szerintem a stressz és szorongás okozza, mert nekem.is ha előjött a szorongás, egyből hányingerem.és hasfájásom lett. Esetleg társul mellé még valami?
2022. okt. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is szorongás. Én mindenképp felkeresnék egy pszichológust.Sajna tudom milyen. Szorongásom van nekem is. És a reggeleket az ellenségemnek nem kivánom.
2022. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És ez gyógyítható vagy valahogy el lehet mulasztani?
2022. okt. 11. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!